Data pl v0.2 - by KESS Dzisiaj jest czwartek, 22 lutego, A.D. 2018. Imieniny obchodzą: Marta, Małgorzata, Piotr - Katedry św. Piotra Apostoła

    Galeria fotografii       

 

l

 

 Wielki Post >>

 


 

 

 

MSZE ŚWIĘTE w Kaplicy Szpitalnej >>>

 


 

      

 

 

      

     


 

http://spzoz-siedlce.pl/

 

 

 

 

 

  

 

 


 

Licznik odwiedzin:

 

 

    


      

  

 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!


  Serdecznie witam na stronie duszpasterstwa w „Szpitalu Miejskim” w Siedlcach. Zapraszam do zapoznania się z informacjami oraz oglądania galerii zdjęć naszej kaplicy. Wszystkich odwiedzających naszą stronę proszę o modlitwę w intencji chorych i tych którzy im usługują.

 


 
Kaplica szpitalna.


  
Kaplica szpitalna jest usytuowana na pierwszym piętrze głównego budynku naszego szpitala. Od listopada 2016r jest ona otwarta w ciągu dnia dla wszystkich pacjentów, odwiedzających chorych oraz dla personelu naszego szpitala. W naszej kaplicy umieszczone są relikwie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki patrona chorych i Służby Zdrowia. Na klęczniku obok relikwii jest modlitwa przez wstawiennictwo bł. Ks Jerzego.


 
Msza Święta.


 
 Msza św. od poniedziałku do soboty jest odprawiana o godz. 7.00, w niedziele o godz. 7.00 i 14.00.
W sobotę od godz. 9.00 jest możliwość spowiedzi, duszpasterskiej rozmowy oraz Msza św. na świetlicy oddziału dla pacjentów Oddziału Psychiatrycznego z Pododdziałem Detoksykacji i Pododdziałem Dziennym Psychiatrycznym Ogólnym.
U księdza kapelana można zamówić intencje Mszy Świętej.

 

Komunia Święta udzielana jest w godzinach porannych na obchodzie duszpasterskim oddziałów szpitalnych. Ze względu na dużą ilość osób korzystających z sakramentu pokuty i pojednania na oddziałach obchód może się opóźnić.


Spowiedź Święta odbywa się na oddziałach szpitalnych w czasie obchodu z posługą duszpasterską jak również przed Mszą św. w kaplicy.


Każda osoba chora w czasie obchodu może również otrzymać
Sakrament Chorych. Udzielany jest on na prośbę samego pacjenta czy jego rodziny.

Numer telefonu do kapelana wywieszony jest przy kaplicy.


 

                 

 

                         

 

Zobacz pozostałe fotografie z  kaplicy w Szpitalu Miejskim w Siedlcach. >>>